» » Gramoz Gërvalla - Gramoz Gërvalla

Gramoz Gërvalla - Gramoz Gërvalla album


Size MP3 album: 1165 mb. | Size FLAC album: 1255 mb.

be/kd8vmGQrveQ Miqt e mi,ju pershendes me kengen time me te re Zoti t‘rujt Teksti:Ismail Malaj Muzika dhe Orkestrimi:Rrahaman Kryeziu. Gramoz Gervalla updated their profile picture. 15 July at 07:31 ·. See all. Posts. 11 July at 12:42 ·. „Nuk jam Shaci Jo Me ket keng,i pershendes gjithë Mergimtarët Tag/Gurbeqarin e ♥️. 290 Views.

Gramoz Gervalla - Loqka Jem, 03:02, . MB download mp3 full version here.

Tracklist

1 Shyqyr Deshti Zoti 3:48
2 Luj, Luj 3:58
3 Zemra Digjet, Por Nuk Flet 3:59
4 Bini Defa, Bini 3:50
5 UnË Si Mbret, Ti Si MbretneshË 4:15
6 5 Dakika 3:10
7 Rruga E JetËS, Befasi 3:28
8 Mos Ma Thuaj 3:53

Gramoz Gërvalla - Gramoz Gërvalla album
Folk
Performer: Gramoz Gërvalla
Title: Gramoz Gërvalla
Category: World, & Country
Released: 2008
Rating: 4.8/5
Votes: 755
Other Formats: AUD AIFF MPC VOC VQF MP2 MP1